👧🏻🔥 Героїня мема «Дівчинка-катастрофа» продала його у вигляді токена NFT

Одним з популярних інтернет-мемів є «Дівчинка-катастрофа» (Disaster Girl) — дівчинка з хитрою посмішкою, яка стоїть на тлі палаючого будинку.

Трохи історії мему. Оригінальна фотографія була зроблена у січні 2005 року батьком дівчинки (її ім’я — Зої Рот) під час тренувань пожежної команди з гасіння пожежі.  

Невдовзі фотографія набула популярності в інтернеті як мем, а обличчя Зої додавали до інших фотографій стихійних лих і катастроф. Та незважаючи на широку популярність в інтернеті, сім’я Рот не отримувала жодних коштів від монетизації цієї фотографії.

✉️ І ось нещодавно 21-річна Зої Рот отримала електронний лист з пропозицією спробувати взяти під контроль своє зображення, продавши його як невзаємозамінюваний токен (NFT, сертифікат власності на цифровий актив, який є унікальним і не призначений для використання як засіб обміну). Потенційний прибуток такого кроку вимірювався шестизначною сумою.

Сім’я Зої найняла юриста і менеджера, щоб ті допомогли їм правильно виконати всі необхідні дії, потрібні для «карбування» NFT. Після всіх підготовчих процедур вони виставили токен Disaster Girl на 24-годинний аукціон.

Сімейство очікувало виручити на аукціоні 100 монет Ethereum, курс яких становив на той момент приблизно $2200 за одиницю. Відповідно, плановий дохід оцінювався в $220 тис. Але до моменту закінчення аукціону користувач придбав токен за 180 монет Ethereum, що на той момент було еквівалентно приблизно $430 тис. Зараз вартість криптовалюти зросла, і тепер вартість цього активу становить вже близько $470 тис. 💸

Але це ще не все. Зої Рот і її батько не просто отримали велику суму від початкового продажу свого токена Disaster Girl. Створюючи NFT, вони кодували його таким чином, що кожен раз, коли токен купується, вони отримують 10% від продажу.

 Finance.ua